Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

0

Öğrenciler her zaman desteklenmelidir. Bazen devlet eli ile bazen de bankaların kendi bünyesinde öğrenci arkadaşlarımız için bazı kredi ve kredi kartı uygulamaları hazırlanır. Bu kredi ve kredi kartı uygulamalarında amaç okuyan nesli kalkındırmak para akışlarına yardımcı olmak ve eğitim hayatlarına bir nebze de olsa katkıda bulunmaktır. Son dönemlerde özellikle kovid 19 virüsü sebebi ile değil öğrenciler iş güç sahibi yetişkin kişiler bile maddi zorluklar ve sıkıntılar çekmektedir. Bu zorlukların üstesinden gelebilmemiz değil maaş almak işlerimize bile gidemediğimiz bu günlerde oldukça zordur.

Bu zor dönemlerde öğrencileri de unutmayan bankalar öğrenciler için çeşitli kredi ve kredi kartı fırsatları hazırladılar. Bu yazı dizimizde öğrenciye kredi kartı veren bankalar hakkında gerekli bütün bilgileri sizler ile paylaşacağız. İşte o bankalar ve kart detayları…

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Akbank Axess exi26 Öğrenci Kredi Kartı

Akbank bütün müşterilerine çeşitli çözüm önerileri sunmaya devam ediyor. Akbank bankası 16 26 yaş aralığında öğrenci olanlara özel kampanya ve fırsatlar sunmaktadır. Bu kartın en önemli özelliği öğrenciye gelen havalelerden ücret kesilmemesidir. Bu sayede mesai saatleri dışında yapılan havalelere de para ödemek zorunda kalmazsınız.

Garanti BBVA Bankası Bonus Genç Öğrenci Kredi Kartı

Garanti bankası 18 25 yaş arasındaki gençlere özel bir karttır. Bu kart ile alışveriş yapmanın ve bu kredi kartını kullanmanın pek çok avantajı bulunur. Gençlerin ihtiyaçlarına önem veren ve bu ihtiyaçlara yönelik çözüm önerileri oluşturan garanti bankası alışverişlerde oyun dünyasında ulaşım ve daha pek çok alanda gençlere kredi kartı üzerinden pek çok avantaj sunmaktadır. Özellikle de ekstra bonuslar ve geniş vadeli taksit seçenekleri gençler için en avantajlı şeylerden biridir. Üstelik genç garanti kredi kartı ile yapılacak her alışverişte kartınızın bünyesinde çeşitli puanlar birikir.

Avantajları:

  • Ücretsiz taksitli nakit avans fırsatı
  • Ekstre atlatma talimatı ile bir ay geçerli ekstre öteleme fırsatı
  • Taksitli geri ödemesi ile nakit ihtiyacını temin etme
  • Hesapta para olmasa bile karttan havale fırsatı sunar.

Sizler de 18 25 yaş arasında bulunan öğrenciler iseniz bu kredi kartı tam size göre! Hemen başvurmak bilgi edinmek ve sahip olmak için buraya Tıklayınız.

TEB’in Üniversite TEB Öğrenci Kartı

Teb bankası açılımı Türkiye ekonomi bankasıdır. Bu banka öğrencilerin hayatlarını kolaylaştırmak adına öğrencilere özel çeşitli kredi ve kredi kartı fırsatları sunar. Cepte TEB öğrenci kartı da bu fırsatlardan sadece biridir. Bu kredi kartından üniversitelerin sadece 4 yıllık lisans ve yüksek lisans öğrencileri faydalanabilir. Avantajları şu şekildedir:

  • Bu kredi kartı ile sinema biletleri yüzde elli indirimli olur
  • Taksitli ya da peşin ödemelerde bu karta özel indirim ve taksit fırsatları bulunur.
  • 500 liraya kadar bonus kazanma fırsatları bulunur.
  • Bu kart ile üniversiteliler kargo bedeli ödemeden çiçek ve benzeri hediyeler yollayabilir.

Sizler de kriterlere uyuyor iseniz bu  karta sahip olmak hakkında bilgi almak ve anında başvurmak için buraya Tıklayınız.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kartı

İş bankası da diğer bütün bankalar gibi öğrencilere tam destek hep destek mottosu ile yola çıkmıştır. Hatta öğrenciye kredi kartı verme alanında öncülerden biridir. İş bankası öğrenci kredi kartında 500 liralık limit bulunur. Bu kartın temassız ödemesinde günlük üst limit 120 lira olarak belirlenmiştir. Ancak temassız ödeme özelliğini başvuru yaparken açık olmasını talep etmezseniz kullanamazsınız. Sizler de hemen sahip olmak ve başvurmak için buraya Tıklayınız.

Bu Konuyu Okuyanlar Şunları da Okudu:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.