Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir ?

0

Son zamanlarda ülkemizde ve dünyamızda baş gösteren kovid-19 virüsü yüzünden bazı ekonomik zorluklar içine girdik. Karantina altına olduğumuz günlerde değil maaş almak ve ihtiyaçlarımızı karşılamak işe giderek çalışmak bile bizler için hayal haline gelmişti. Hastalık süresince herhangi bir birikimi olmayan ve işlerine gidemeyen vatandaşlar nakit sıkıntısı içine girdiler ve bu sebep ile de kredi başvuruları tavan yaptı.

Artan bu kredi başvuruları ve hali hazırda bulunan ihtiyaç hali nedeni ile devlet kredi kurumlarına yani bankalara bazı direktiflerde bulundu. Zaman zaman kefilsiz kredi verilme politikası bankalarca gerçekleştirilse de düzenli bir şekilde bu kadar uzun süre hiçbir banka kefilsiz kredi fırsatı sunmamıştı. Devlet destekli olarak kefilsiz kredi verme işlemi geçtiğimiz aylarda başlatıldı ve yoğun bir talep ve ilgi odağı oldu. Bu konu hakkında bir yazı dizisi hazırlayarak kefilsiz kredi veren bankaların bir listesini oluşturduk. Kredi ihtiyacı olan kişiler için bu liste oldukça faydalı olcaktır. İşte o detaylar…

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir

En Para Kefilsiz Bordrosuz Kredi

En para bankası bu zor günlerinde vatandaşlarını yalnız bırakmayan ve kefilsiz bordrosuz kredi fırsatı sunan bir bankadır. Herhangi bir kefil ya da gelir belgesi istenmeden 30.000 liraya kadar kredi fırsatı sunar. Bu kredi ile son zamanlarda oluşan ekonomik sıkıntılarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. En paranın sağladığı bu kredi fırsatında 60 aya kadar vade şansı vardır.

 Faiz oranları ise 1,25 oranlarından başlar. Bu oran piyasaya göre oldukça uygun ve avantajlı bir faiz oranıdır. Bordro istenmemesi de bu kredinin daha da avantajlı hale gelmesini sağlar. İnternet üzerinden başvuru yaparak ve sonuçlarını da yine internet üzerinden öğrenebileceğiniz güzel bir uygulamadır. Özellikle karantina altında olduğumuz bu günlerde her işimizin internetten halledilmesi oldukça güzel bir fırsattır. Başvurmak ve sahip olmak için sizler de hemen buraya Tıklayınız.

Aktif Bank Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi

Aktif bank kefil ya da gelir belgesi talep etmeden kredi fırsatı sunan diğer müşteri dostu bankalardan biridir. 60 ay vadeli olarak yüzde 1,89 faiz oranı ile 40.000 liraya kadar kredi fırsatı sunar. Bu kredi fırsatına sadece kimliğiniz ya da kimlik numaranız ile kolayca başvurabilirsiniz. Bu kredi fırsatı düşük faiz oranı ile oldukça avantajlıdır ve müşteriler tarafından rağbet görmüştür. Başvurmak detaylı bilgi almak ve anında sahip olmak için sizler de buraya Tıklayınız.

ING Bank Kefilsiz Kolay Kredi

ING bank da müşterilerine özel olarak kefilsiz kredi fırsatı sunar. Faiz oranı yüzde 0,99 oranındadır. ING bankası 5.000 liraya kadar bu faiz oranı ile kredi sağlar.   Bu oran oldukça düşük ve avantajlıdır. Bu kredi çeşidinde bankalara hiç gitmenize gerek kalmadan online olarak bütün işlemlerinizi halletmeniz de başka bir avantajdır. Özellikle karantina günlerinde çok ama çok avantajlı bir durumdur. Bilhassa düşük faiz oranı ile kullanıcıların ve kredi ihtiyaç sahiplerinin ilgisini çeker. Hemen başvurmak sahip olmak ve bilgi almak için sizler de buraya Tıklayınız.

Cepte TEB Kefilsiz Kredi

Cepte TEB kefilsiz en kolay kredi faiz oranı 0,99’dan başlamaktadır. Başvuruların CEPTETEB uygulaması üzerinden yapıldığı kefilsiz kredi faiz oranı, kredi puanına göre değişir. Kefilsiz koşulsuz kredinin maksimum taksit sayısı 60 ay ve kredi üst limiti 30.000 TL’dir. Bu kefilsiz kredi fırsatı faiz oranının oldukça düşük olması sebebi ile çok avantajlı bir uygulamadır. Başvurmak ve sahip olmak için anında buraya Tıklayınız. 

Bu Konuyu Okuyanlar Şunları da Beğendi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.