İnternetten Anında Kredi Veren Bankalar

0

Teknoloji ilerledikçe bankacılık da her geçen gün bu teknolojiden nasibini alıyor. Özellikle pandemi ile uğraştığımız bugünlerde her işimizi evden halletmek, bakkal çırağımızı bile eve çağırıp ekmeğimizi bile kapıdan almak istiyoruz. Gelişen teknoloji de bize bu zor günlerimizde bankaya gitmeden kredi çekebilme imkânı sunuyor.

Şubeye gitmeden kredi çekmek için kredi talebinde bulunacağınız bankada bir hesabınızın bulunması mutlaka gerekli.  Şayet yoksa bu aşamada kişinin anında bir vadesiz hesap açması oldukça yararlı olacaktır.

Bu aşamadan sonra yapacağınız başvurular olumlu sonuçlanır ise yapacağınız tek şey en yakın ATM’den hesabınıza yatırılan kredinizi çekmek olacak! Şimdi gelelim internetten anında kredi veren bankalara…

İnternetten Anında Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankası İle Şubeye Gitmeden 5 Dakikada Kredi

Online yani internetten kredi verme furyasına garanti bankası da katılmış durumda. Garanti bankasında %1,29 oranlarla başlayan online kredi teklifleri sunuyor. Ufak bir hatırlatma yapmak isteriz garanti bankasında talep edilen kredi miktarı arttıkça faiz oranları düşüyor. Mesela 75.000 lira üzerindeki kredi taleplerinizde faiz oranı 1,59 iken 10.000 liralık kredi başvurunuzda bu oran 1,47’ ye çıkıyor.

Garanti online kredilere başvurmak için google play store’ dan Garanti cep uygulamasını indirmeniz ya da buraya Tıklayarak internet şubesinden kolayca başvuru yapabilir hızlı sonuç alarak ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz!

Yapı Kredi Bankası İle Acil İhtiyaçlar İçin Anında Kredi

Online başvuru yaparak 10.000 liraya kadar ihtiyaç kredinizi hesabınıza talep edebileceğiniz bir diğer banka ise yapı kredi bankası. Faiz oranları %1,27 den başlıyor. Yine yapı kredi bankasında da çekilmek istenen miktar arttıkça faiz oranlarında ciddi düşüşler görmek mümkün.

Hemen başvurmak ve kredinize anında sahip olmak için buraya Tıklayınız.

QNB Finansbank İle Rahat Online Kredi

Herhangi bir şubeye gidip yüz yüze başvuru yapmadan QNB Finansbank ile internet üzerinden sadece tek tıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 30.000 liraya kadar %1,05 faiz oranıyla 60 aya kadar vadeli ihtiyaç krediniz anında hesabınızda. Başvurmak için;

  • QNB Finansbank internet bankacılığı
  • QNB Finansbank mobil bankacılık
  • QNB Finansbank online başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Başvurmak ve anında ihtiyaç kredinize sahip olmak için buraya Tıklayınız

İş Bankasından Evraksız İmzasız Anında Kredi

Nakit ihtiyacı olanlar için iş bankasının düzenlediği anında kredi imkânı ile birlikte 25.000 liraya varan 60 ay vade seçenekleri ile %1,05’ den başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredinize şubeye gitmeden anında sahip olabilirsiniz.

İş bankası anında kredi başvurusunda bulunmak için

  • İş bankası internet bankacılığı
  • İş cep mobil uygulaması üzerinden
  • Ya da buraya Tıklayarak yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Şubeye Gitmeden Kredi

Kredi almak isteyenler için hemen internet üzerinden başvuru imkânı sağlayan bir başka banka da ziraat bankası. Bu krediye internet üzerinden başvurmak oldukça kolay olsa da ziraat bankası kredi verirken oldukça titiz davranmaktadır. Başvuru yaparken kredi notunuza çok dikkat etmeli ve kredi kartı ödemelerinizi düzenli yaptığınızdan emin olmalısınız. Bu şartları sağladığınızda ihtiyaç krediniz anında hesabınızda! Başvurmak ve sahip olmak için buraya Tıklayınız.

Vakıfbank Şubeye Gitmeden Hızlı Kredi Başvurusu

Vakıfbank “internet hızında kredi “mottosuyla hayata geçirdiği internet kredisinden faydalanabilirsiniz. Ancak her banka gibi Vakıfbank da kredi notunuza ve banka geçmişinize mutlaka dikkat etmektedir. Eğer bu şartları sağlıyor iseniz krediniz anında onaylanır ve şubeye gitmenize gerek kalmadan hesabınıza yatar.  Başvurmak ve sahip olmak için

  • Vakıfbank internet bankacılığı
  • Vakıfbank mobil bankacılık üzerinden kolay başvuru sağlayabilirsiniz
  • Ya da buraya tıklayınız

Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçilerimiz Şunları da Okudu:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.