Garanti Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

0

Son zamanlarda hem ülkemizde hem dünyamızda çeşitli ekonomik sıkıntılar yaşanıyor. Bu ekonomik sıkıntıların ilk sebebi bütün dünyayı etkisi altına alan kovid-19 virüsüdür. Bu virüs yüzünden çok uzun bir süre ülkemizde karantina dönemleri uygulandı. Bu karantina dönemlerinde değil maaş almak karantinada olduğumuz için işlerimize bile gidemedik. Bu durumda da pek çoğumuz maaş bile alamadık. Bu durumda ihtiyaçlarımızı nasıl karşılayacağız? Nakit sıkıntısı çeken müşterilerine özel Garanti bankası pek çok farklı kredi seçenekleri çıkararak piyasadaki en düşük faiz oranlarını en uygun vade seçenekleri ile sunar.

Garanti bankası pek çok farklı kredi çeşidi ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Öyle ki pek çok kişi nakit ihtiyacını krediler ile karşılamaktadırlar. Peki garanti bankasının bu kredilerinin özellikleri nelerdir? Bu konu hakkında detaylı bilgiler içeren bir yazı dizisi hazırladık. Dilerseniz detaylara geçelim.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Avans Hesap Kredisi

Garanti bankası avans hesap kredisi ile 250.000 liraya kadar nakit krediyi 0,63 faiz oranı ile çekmeniz mümkündür. Aylık faiz oranı 1,25 faiz oranı uygulanır. Avans hesap acil para lazım olduğunda hesabınızda para yoksa bile acil nakit çekebilmenizi ve ödemelerinizi yapabilmenizi sağlar. Bu uygulama ile hesabınızda yeterli para olmasa da ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Bu hesap kredili mevduat hesabı olarak geçer.

Garanti Alışveriş Kredisi

Garanti BBVA online alışveriş kredisi alışveriş sırasında limitiniz yetersiz olur ise ihtiyaçlarınızı ertelemeden anında alışverişinize devam edebilirsiniz. Evrak işleri ile uğraşmadan imzasız senetsiz belgesiz anında alışveriş kredisi. Bu alışveriş kredisinde 750 lira ile 15.000 lira arasında ihtiyaç krediniz hazır! 60 aya varan vade fırsatları ile geri ödemeniz oldukça kolay!

Garanti bankası özellikle öncelikli ihtiyaçlarınıza uygun krediler sağlar. Alışveriş kredisi denilince öncelikle telefon ve elektronik şeyler gelir. Ancak tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenecek bir kredidir. Bu krediye anında sahip olmak bilgi almak ve başvuru yapmak için sizler de buraya Tıklayınız.

Garanti Bireysel Kredi

Garanti bankası bireysel krediler de sunar. Bu kredi çeşidinde faiz oranı 0,99 oranındadır. 60 aya varan vade sağlanır. Bu kredi ile bütün bireysel ihtiyaçlarınızı rahatlıkla görebilirsiniz. Bu faiz oranları ile 100.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi çekme fırsatınız vardır. Ayrıca sadece 100.000 lira değil garanti web sitesinden ilgili sekmeleri tıkladığınızda kendi kredi hesaplama aracınızı göreceksiniz. İstediğiniz miktarda kredi için faiz ve vade çeşitlerini yine sizlere bu araç sunar. Hemen bilgi sahibi olmak başvurmak ve kredinize sahip olmak içi

Ülke olarak bu zor günleri atlatmak için devlet destekli bazı krediler de sağlanır. Garanti bankası da ihtiyaç sahibi müşterilerine özel farklı krediler sunar. Bu kredilerden size en uygun olanını seçerek ihtiyaçlarınızı gidermek sizlerin en doğal hakkıdır.

Bu Konuyu Okuyanlar Şunları da Beğendi:

Vakıfbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Detaylar

Halk Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Faizsiz Kredi Nasıl Alınır? İşte Tüm Detaylar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.