Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

0

Yaklaşık 40 bin liraya kadar, ev hanımlarına özel kredi çekme imkanı bulunmaktadır. Banka şubesine gitmeden, herhangi bir kefil olmadan, belgesiz bir şekilde internet üzerinden jet hızıyla ve sıra beklemeden ev hanımları için kredi çekme fırsatı bulunmaktadır.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Şekerbank Ev Hanım Kredisi Nasıl Alınır?

Şekerbank’ta bir ev hanımının, gelir belgesi olmadan şeker baktın ihtiyaç kredisi kullanması için bu işlemi telefon bankacılığı veya internet üzerinden  gerçekleştirmesi gerekmektedir. Yasal sebepler yüzünden Şekerbank şubeleri üzerinden belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak, ev kadınları da dahil olmak üzere mümkün değildir. Bu yüzden ev hanımları Şekerbank kredi çekmek için  bu yöntemleri kullanmaktadır.

Şekerbank 2020’de özel yaptığı kampanyalar ile 60 ay vadeli ihtiyaç kredilerini tüketicilerine sağlamaktadır. SMS ile kolay bir şekilde, gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapmak için cep telefonunun mesaj kısmına girdikten sonra küçük harfler ile ”Kredi boşluk 11 Haneli Kimlik Numaranızı” yazarak bu mesajı ”1953” numaraya göndermeniz  yeterli olacaktır. Başvurunuzun onay alması halinde, basit bir şekilde kredinizi çekebilirsiniz. Başvuru koşulları için buraya tıklayınız.

Postaneden Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

Postane  olarak adlandırdığımız PTT,  başta Aktifbank olmak üzere birçok banka ile finansman anlaşması yapmıştır. Böylece PTT müşterilerine  en üst yaş sınırından kredi veren kuruluş olmuştur. Aynı zamanda ev hanımları da PTT üzerinden yapılan anlaşmalar dahilinde, gelir belgesiz kredi kullanma imkânına sahiptir.

Bu işlem için ipotek karşılığında ev hanımlarının kredi kullanmasına izin verilmektedir. Ev hanımları gerekli şartları sağladıktan sonra, PTT üzerinden 60 bin liraya kadar ihtiyaç kredisini, 60 ay vadeli olarak kullanma fırsatı yakalamaktadır.

PTT üzerinden, ev hanımlarına verilen kredi başvurusu imkanının, bankalara oranla daha yüksek kredi oranlarından  gerçekleştirildiği unutulmamalıdır.  İpotek gösterecek bir mal beyanınız yoksa;  ev hanımı olarak  PTT internet bankacılığı adresinden buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

Son dönemlerde devlet ile birçok işbirliğine giren DenizBank,  ev halinden anlayan ve ev hanımlarına yönelik kredi paketleri ile ev hanımlarına ihtiyaç duydukları desteğini sağlamaktadır.  Müşteri potansiyelini her gün arttıran DenizBank, ”Altın günleri ve Mevduat biriken hesap” ile bayanlara  ve özellikle ev hanımlarına yönelik ciddi hizmetler sunmaktadır. Denizbank tarafından ev hanımlarına sunulan kredinin üst limiti 55 bin lira olup; 60 ay geri ödeme vadesine sahiptir. Bu kredi paketinin faiz oranı %1.24’tür. Denizbank ev hanımı paketi için lütfen buraya tıklayınız.

Akbank Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi İmkanı

Akbank’tan  kredi çekmek isteyen ev hanımlarının yapması gereken işlemler oldukça basittir.  Öncelikle Akbank şubesine gidip, vadesiz mevduat Türk Lirası hesabı açtırmak gerekmektedir. Daha sonra internet bankacılığını aktif hale getirerek, internet bankacılığına giriş yapılmalıdır.  Geriye kalan tek işlem internet bankacılığı üzerinden ve buraya tıklayarak kredi başvurusunu gerçekleştirmektir. 

Enpara Ev Hanımlarına Kredi Uygulaması

Enpara ile ev hanımları, evden dışarı adım dahi atmadan kredi sahibi olabilir. Dijital bankacılık uygulamalarının en başarılı örneklerinden biri olarak ülkemizde faaliyetlerini sürdüren Enpara, QNB Finansbank’ın  en başarılı ürünlerinden biri olmaktadır. Enpara üzerinden alınan tüm hizmetler ve yapılan işlemler tamamen ücretsizdir.

Enpara uygulaması üzerinden giriş yaparak belgesiz ve kefilsiz bir şekilde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından kullanmış olduğunuz kredi miktarını Enpara hesabınıza otomatik olarak aktarılacaktır. Aktarım işleminin tamamlanmasının ardından paranızı çekebilir veya başka bir hesaba ücretsiz şekilde aktarabilirsiniz. Enpara kredi başvurusu hakkında tüm bilgilere ulaşmak için; buraya tıklayablirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.