Bankasız Para Göndermenin En Kolay Yolu MİGROS!

0

Güvenilir bir biçimde bankasız olarak para göndermek istiyorsanız o zaman sizlere MİGROS tarafından başlatılan yeni bir uygulamayla tanıştırayım. Her ne kadarda bedava, bedava dağıttığı havale EFT ile para transferi nasıl yapılır? Yöntemi gibi olmasa’da bu yöntemle hızlı bir biçimde arzu ettiğiniz kadar parayı banka şubesiz olarak transfer edebilirsiniz. Hafta sonu cumartesi, pazar dahil olmak üzere saat 08:00 ile 22:00 aralarında arzu ettiğiniz saat Türkiye’nin her iline ve ilçesine MİGROS ile para göndermek hem hızlı aynı zamanda bankalara göre çok daha ucuz.

Bankasız Para Göndermenin En Kolay Yolu MİGROS!

Hafta Sonu Banka Kullanmadan Para Gönderebilirsiniz 

Hafta içi veya hafta sonu hiç fark etmez, para göndermek istiyor iseniz sizlere MİGROS’ un yeni uygulamasını taktim edeyim. Bu hizmetin adı ”Gönder AL Para Transferi”  denilmektedir. Bu hizmeti kullanarak Türkiye’nin her ilinde toplamda 2036 mağaza ile faaliyet gösteren Migros’tan ucuz maliyetler ile para transfer işlemi yapabilirsiniz. Herhangi bir banka hesabına gerektirmeksizin yalnızca cep telefonunuz ve kimlik belgeniz (ehliyet de dahil olmak üzere) ile para gönderme işlemini MİGROS üzerinden yapabilirsiniz. Hiçbir şekilde banka sırası beklemeden ve hafta sonu da dahil olmak üzere güvenli bir şekilde para transferi yapmak istiyorsanız Migros oldukça iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Yazımızın devamında Migros’tan para gönderme işleminin nasıl yapıldığını ve ne kadar ücret tahsil edildiğini anlatacağız. İster göndereceğiniz kişinin ismine ister ise banka IBAN numarasına bu işlem sırası ile para gönderebilirsiniz.

MİGROS Para Gönderme İşlem Ücretleri Ne Kadar?

Bankacılık işlemlerinin bilindiği biri bir çoğu ücrete tabidir. Para gönderme işlemi de bu ücretli işlemlerin içinde ne yazık ki yer almaktadır. Şayet banka ile bir anlaşmanız yok ise göndereceğiniz paranın miktarına göre bir sizden para transfer ücreti alınmaktadır. Anlaşmanız olmadan Ücretsiz Havale EFT İle Para Transferi Nasıl Yapılır?  Sizlere daha önce bahsetmiştim. Şayet bu bahsetmiş olduğum olanaklara sahip değilseniz o zaman sizlere önerim MİGROS üzerinden para göndermeniz olacaktır. Bunun sebebi ise; banka sırası beklemek mecburiyetinde kalmadan hızlı bir biçimde işleminizi halledersiniz. Herhangi bir banka hesabınızın olmasına ihtiyaç yoktur. Hafta sonu dahil para gönderebilirsiniz. Herhangi bir işlemi kendiniz yapmak mecburiyetinde kalmazsınız. Bu avantajlar ile para gönderme işlemlerini bankalara göre çok daha ekonomik fiyatlar ile yapabilmektesiniz. Hizmet bedeli rakamlarına göre 7.000 TL’ye kadar para transferi için işlem ücretleri şu kadardır:

1-100 TL için 8 TL, 101-250 TL için 16 TL, 251-500 TL için 17 TL, 501-1000 TL için 24 TL, 1001-5000 TL için 30 TL, 5001-7000 TL için 40 TL  işlem ücreti ödersiniz. 

İsme Para Göndermenin En İyi Yolu MİGROS 

Teknoloji geliştikçe pek çok şey çok daha kolay olmaya başlıyor. Önceleri para göndermek ne kadar zordu. Şimdi ise alışveriş mağazaları ile para göndermek için sizlere yardımcı olmaktadır. MİGROS bu işlemi güvenli ve sağlık bir biçimde hem isme aynı zamanda banka IBAN numarasına gönderen mağazalardan şüphesiz ki bir tanesi. Sizin bu işlemi yapabilmeniz için öncelikle yapmanız gerekli olan her ile ve ilçede olan size en yakın MİGROS alışveriş mağazasına gitmeniz olacak. Daha sonra kasiyere para göndermek arzu ettiğinizi belirterek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Şuan için en fazla 7.000 liraya kadar tek seferde para gönderebiliyorsunuz. Ama dilerseniz bir kaç sefer de bu miktarı aktarabilirsiniz. 

Migros Para Gönderme Hizmeti Nasıl Yapılır?

2.000 TL üzeri ve altı olmak ile IBAN ve isim için 4 farklı yöntem ile gönderilmektedir. Siz bankasız para göndermek için MİGROS’a başvurunuzu yaptığınız vakit kasiyer belirlenmiş kurallar dahilinde işlemleri gerçekleştirecektir.

Bu Konuyu Okuyanlar Şunları da Okudu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.