Bankaların Pos Cihazı Komisyon Oranları 2020

0

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde artık birçok ihtiyacımızı basit ve çabucak yapabilmekteyiz. Özellikle gündelik hayatımızda kendisine iyice yer edinen teknoloji vasıtası ile artık ihtiyacımızı karşılayabilmek adına para taşımamıza bile gerek kalmamaktadır.

Bankalar tarafından iş yerlerine, hem de müşterilere  kolaylık olması amacıyla sunulan POS cihazları bankamatik kartı ve kredi kartı gibi para yerine geçen alternatif ödeme yöntemlerinin kullanılması için kullanılmaktadır.

Bu cihazlar vasıtası ile müşterilerin ödeme yapmak istedikleri kartlar ilk önce geçerli mi değil mi diye kontrol edilmektedir. Ardından kartın kullanılabilecek kadar geçerli limiti olup olmadığı gibi ölçütler saniyeler içerisinde banka ile iletişime geçerek denetimi sağlanmaktadır.

Böylece müşterilerin üzerlerinde nakit para taşıma zorunluluğu olmadan ve para üstü verme gibi vakit alan işlemler yapılmadan ödeme işlemi gerçekleştirilebiliyor. 

Tüm ödeme işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleşerek ticaret sonuçlanmış oluyor. Hemen her iş yerinde görebileceğimiz bu ödeme tekniği için bankalar iş yeri sahiplerine belli bir komisyon oranında pos cihazları verebilmektedir. Tüm bankaların pos cihazı komisyon oranlarında 2020 yılı için yaptığımız araştırmalar neticesinde aşağıdaki gibi biçimlenmiştir. Bankalar tarafından işyeri sahiplerine genel olarak uygulanan komisyon oranları için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

Bankaların Pos Cihazı Komisyon Oranları 2020

TEB Pos Cihazı Komisyon Oranları 2020

TEB Pos cihazı komisyon oranları 2020 yılı için işletme olarak vereceğiniz taahhüt süresi ve ciro miktarı ile direkt olarak ilişkilidir. TEB pos cihazı hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmak ve müracaatta bulunmak için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Orada bulunan ilgili pos cihazı müracaat formunu doldurarak gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.

TEB pos cihazı komisyon oranları 2020 için buraya tıklayabilirsiniz. 

Akbank Pos Cihazı Komisyon Oranları 2020

Akbank pos cihazı komisyon oranları 2020 yılı için banka ile anlaşacağınız ciro ve vade taahhüdünüze göre parametrelik göstermiştir. Son çıkan kanuna göre kendi bünyesinde gerekli düzenlemeleri yapan Akbank yazarkasa POS cihazlarını iş yerlerine uygun kampanyalar ve makul komisyon oranları ile vermeye başlamıştır. Bankanın yazar kasa pos hakkında resmi sitesi üzerinden müracaat formuna ve merak edilen bütün soruların yanıtlarına erişim sağlayabilirsiniz. Burada bulunan müracaat formunu doldurarak müracaatınızı yapabilirsiniz. Başvurunun sonrasında banka sizinle irtibata geçerek gereken evrakların teminini ve sözleşme imzalanmasını isteyecektir.

Akbank pos cihazı komisyon oranları 2020 için buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye Finans Pos Cihazı Komisyon Oranları 2020

Türkiye Finans Bankası tarafından belirlenen 2020 POS cihazı komisyon oranları bankaya verilecek olan taahhüt miktarı ve süresine bağlı olarak hesaplanmaktadır. İş yerinizde kredi kartı ile alış veriş yaptırmak veya taksit yaptırmak gibi ödeme teknikleri tercih edecekseniz kesinlikle pos cihazınızın olması gereklidir. Bankaya pos cihazı için müracaat esnasında size bir takım taahhüt hakkında sorular yönelteceklerdir. Bu soruların yanıtına göre değişen oranlarda pos cihazı komisyon oranları uygulanacaktır.

Türkiye Finans pos cihazı komisyon oranları 2020 için buraya tıklayabilirsiniz.

Denizbank Pos Cihazı Komisyon Oranları 2020

Denizbank pos cihazı komisyon oranları 2020 yılı için banka ile karşılıklı olarak belirleyebileceğiniz ciro miktarına göre farklılık göstermiştir. Bankanın pos cihazları hakkında resmi internet sayfasına baktığımızda müşterilerine özel çeşitli fırsatlar da sunduklarını görebilmekteyiz. İlgili internet sayfası üzerinde Denizbank pos cihazı için gerekli formu doldurarak müracaatta bulunabilirsiniz. Formu doldurmanızın ve bankaya göndermenin izin ardından gerekli bilgilendirme ve yönlendirme için banka yetkilileri sizinle irtibat kuracaktır.

Denizbank pos cihazı komisyon oranları 2020 için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu Konuyu Okuyanlar Şunları da Beğendi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.