Banka Dışında Kredi Veren Kurumlar

0

Özellikle son zamanlarda oldukça büyük ekonomik sıkıntılar içerisine girdik. Bu sıkıntıların ilk ve en önemli sebebi son aylarda ülkemizi ve dünyamızı etkisi altına alan kovid-19 virüsüdür. Bu virüs yüzünden uzun bir dönemi karantina altında geçirdik ve dolayısıyla değil oturduğumuz yerden maaş almak evlerimizden çıkıp işe giderek bile maaş alamadık çünkü sokağa çıkma yasakları henüz yeni bitti. Bu durumda brikmiş parası olmayan ve bankalarda kara listede bulunanlar ya da kredi sicili ile kredi notu düşük olanlar çeşitli krediler aramaya başladılar. Bu da banka dışında kredi veren kurumları araştırma konusu haline getirdi.

Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler çeşitli kurum ve kuruluşlardan kredi alabileceklerini öğrenmiş oldular. O kurum ve kuruluşlar sırası ile:

  • Koç finans.
  • Koç Fiat Kredi.
  • Hemen al Finansman.
  • Volkswagen Doğuş Finansman.
  • Şeker Mortgage finansman
  • Ev kur Finansman. Şimdi bu kurum ve kuruluşların kredi verme şekilleri ve koşulları hakkında hazırladığımız yazı dizimize geçelim.
Banka Dışında Kredi Veren Kurumlar

Koç Finans

Bu firma daha çok otomobil üzerinden çeşitli krediler sağlamaktadır. Araç almak ya da var olan aracınızı değiştirmek isteyenlerin uğrak noktası. Kredi faizi ödemek istemeyenlerin bankaların kara listelerinde adı bulunanların ortak çözüm noktası koç finans üzerinden araç kredisi çekmektir. Bu firma sadece telefon üzerinden iletişim sağlar. Kredi almak için öncelikle sahibinden firmasından araç seçmelisiniz. Daha sonra da bu telefon numarasını aramalısınız: 0216 556 500

Koç Fiat Kredi

Bu kredi türünde de Fiat marka sıfır kilometre ya da Fiat marka ikinci el araç alırken kolayca kredi desteği alabilirsiniz. Bu firma ile otomobil alırken banka banka gezme dönemleri bitti!

Hemen Al Finansman

Bu kredi çeşidi yukarıdakilerden çok daha farklıdır çünkü temeli araba üzerine kurulu değildir. Bu kredi çeşidinde kredi kartı olmayan ama taksitli senetli alışveriş yapmak isteyenlere özel uygulamalar yapılır. Anlaşmalı alışveriş merkezleri bulunan hemen al finansman ekibinin bu yerlerde kendisinden kredi deteği alan müşterilerine kredi kartı sahibi değil iseler bile çeşitli taksit ve senet avantajları sağladığı bilinir. Kredi kartı kullanmak istemeyen ancak peşin alışveriş de yapamayan kişiler için son derece idealdir.

Volkswagen Doğuş Finansman

Yine araç kredisi desteği sağlayan bir firmadır. Adından da anlaşılacağı üzere Volkswagen marka araç almak isteyen kişilere alacakları araç ister sıfır olsun ister ikinci el kredi desteği sunar.

Şeker Mortgage Finansman

Bankalar dışında kredi veren diğer bir kurum da Şeker Mortgage finansmandır. Bu kurum yeni ev satın almak isteyenlere özel krediler sağlar. Adından da hangi alanda kredi verdiği oldukça bellidir. Ancak bunun dışına eğitim ev tadilatı ve dekorasyonu eski borçlar gibi alanlarda da kredi sağlayan bir kurumdur.

Bu Konuyu Okuyanlar Şunları da Okudu:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.