Anında Kredi Veren Bankalar 2020

0

Günümüzde her işi online olarak halletmeye başladık. Özellikle de kocid-19 virüsü ile evlerimizde kaldığımız şu günlerde ihtiyaçlarımız daha da çoğaldı. Bu durumda kredi çekmek istersek ne yapmalıyız? Anında kredi imkânı sağlayan bankalar hangileri? Nasıl başvuru yapmamız gerekiyor? İşte bütün bu soruların cevaplarını yazı dizimizde sizler için bir araya getirdik. İşte o detaylar…

Anında Kredi Veren Bankalar 2020

Enpara İhtiyaç Kredisi

Online uygulama üzerinde başvuru yapılan bu ihtiyaç kredisi sizlerin yardımına koşacak çok güzel bir fırsattır. Öyle ki bu kredi çeşidinde başvuru sağlandıktan sonra kredi için bankaya gitmeye gerek yoktur. Krediniz onaylanır ise hesabınıza en kısa sürede yatırılacak deyim yerindeyse ayağınıza kadar gelecektir.

Bu kredi çeşidinde en az 1.000 lira en fazla ise 60.000 lira nakit kredi çekebilir ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Geri öderken ise 1 ay ile 60 ay arasında vade seçenekleri mevcuttur. Enpara’da aylık faiz oranı 1,19’dur. Ayrıca bu kredi alınırken 450 liralık bir dosya masrafının olduğunu da belirtmek isteriz. Başvurmak için buraya Tıklayınız.

İNG Bank Kolay Kredi Kampanyası

İNG bankası online olarak ihtiyaç kredisi vermektedir. Faiz oranı olarak 0,89 gibi düşük bir faiz uygulaması yapılmıştır. İNG bankta ödeme planı hazırlanırken eşit ödeme planı yapılır. En az 1.500 lira en fazla ise 50.000 lira kredi vermektedir.

Ödeme yapılırken 3 ila 60 ay arasında vade imkânı sağlamaktadır. Hemen başvurmak ve bu harika kredi fırsatından yararlanmak için buraya Tıklayınız.

Cepte Teb Kolay İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası da sizler için anında kredi imkânı sunmaktadır. Öyle ki hiçbir şubeye gitmeden sadece internet uygulaması üzerinden başvuru yapacağınız krediniz sizleri beklemektedir. Bu kredi çekilirken kefil talep edilmemektedir. Faiz oranı 0,99’dur. Azami olarak 1.000 lira ve en üst rakam olarak da 50.000 lira kredi imkânı sunar.

Başvurmak ve anında yararlanmak için buraya Tıklayınız. .

Aktif Bank N Kolay Kredi

Aktif bank da sizlere anında kredi veren bankalardan biridir. Alt tutar 2.000 lira olup üst tutar 40.000 liradır.  Faiz oranı ise 1,08’dir. Başvurmak için buraya  Tıklayınız.  

Garanti Bankası İle Şubeye Gitmeden 5 Dakikada Kredi

Online yani internetten kredi verme furyasına garanti bankası da katılmış durumda. Garanti bankasında %1,29 oranlarla başlayan online kredi teklifleri sunuyor. Ufak bir hatırlatma yapmak isteriz garanti bankasında talep edilen kredi miktarı arttıkça faiz oranları düşüyor. Mesela 75.000 lira üzerindeki kredi taleplerinizde faiz oranı 1,59 iken 10.000 liralık kredi başvurunuzda bu oran 1,47’ ye çıkıyor.

Garanti online kredilere başvurmak için google play store’ dan Garanti cep uygulamasını indirmeniz ya da buraya Tıklayarak internet şubesinden kolayca başvuru yapabilir hızlı sonuç alarak ihtiyaçlarınızı da hemen karşılayabilirsiniz!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.